אימונים   »  שאלות נפוצות באימון כושר   »  איך להתמיד באימון כושר אישי?

איך להתמיד באימון כושר אישי?

הבעיה המרכזית אצל כמעט כל המתאמנים באימונים היא ההתמדה.על מנת להצליח חייבים לנקוט גישה מסודרת ושיטתית בדומה לשאר תחומי החיים האחרים בהם אנו שואפים לתוצאות .אימון כושר
במאמר הנ"ל ניתן מספר טיפים שיעזרו לכם להתמיד באימונים ולהגיע לתוצאות שנקבע לעצמנו.

קביעת המטרה-המטרות לביצוע אימון  יכולות להיות רבות ומגוונת,כגון: שיפור כושר , ירידה במשקל,עיצוב הגוף,בניית עצם, וכו'.חשוב מאוד לקבוע מטרה ריאלית שניתן גם להשיג אותה,ולא לקבוע מטרות בלתי אפשריות להשגה.

כיצד משיגים את המטרה- בשלב הזה מומלץ להיעזר בידע מקצועי. ההתייעצות עם איש מקצוע תאפשר להתאים את האימון למטרות המתאמן, למגבלותיו(פציעות,בעיות בריאותיות) ותאפשר למתאמן להשיג את מטרתו בצורה המהירה ביותר.

יום קדוש-קבעו לעצמכם יום ושעה קבועים לאימון - זה יכניס אתכם למסגרת מחייבת ויהפוך לחלק מהשגרה.

מצאו שותף לאימון להגברת המוטיבציה-שותף מצוין יכול להיות מאמן כושר אישי אשר בוודאות לא יוותר לכם ויגרום לכם לבצע את האימונים המתוכננים בצורה המועילה ביותר.

גייס את המשפחה והחברים- תמיכה של המשפחה והחברים הינה חשובה מאוד על מנת לאפשר לכם להתמיד.

גיוון באימונים-תחליפו תוכנית אימונים כל 10 אימונים או כל חודש,(תלוי בתדירות אימונים שלכם)על מנת לא להשתעמם.

אל תעשו השוואות-קצב הרזיה או שיפורים פיזיולוגים תלויים בהרבה פרמטרים כגון:גנטיקה,ניסיון קודם באימונים,גיל,מצב בריאותי וכו'.תתקדמו בקצב אישי שלכם,השוואות יכולות לגרום לתסכול מיותר.

פרה פרה-רוב המתאמנים מתחילים באימונים אינטנסיביים מאוד(מתאמנים כל יום) בלי לתת לגוף להתאושש כמו שצריך לאחר אימון כושר.חשוב לתת לגוף את הזמן מנוחה שלו על מנת שתוכלו להתמיד לאורך זמן באימוני כושר.

אם מתאמנים לבד, בבית או בחוץ, מומלץ ונכון לבצע את האימון לאחר הדרכה מקצועית של מאמן כושר או מאמנת כושר מוסמכים

ליצירת קשר עם מדריך/מדריכת כושר לבניית תוכנית אימונים

לפרטים או קביעת אימון ניסיון 0542348756