אימונים   »  שאלות נפוצות באימון כושר   »  חבילות אימוני כושר

                              חבילות אימוני כושר אישיים                         054-2348756

אנו בחברה יודעים ומבינים שכל אחד צריך משהו ייחודי ומותאם אישית, לכן אנו מציעים לכם מספר חבילות אימון המותאמות לפי צרכים אישיים של כל מתאמןחבילות כושר

  • חבילה של  10 אימונים
  • חבילה של 20 אימונים
  • חבילה של 30 אימונים
  • חבילת אימון כושר זוגי
  • אימון כושר קבוצתי
  • אימוני כושר לנשים בהריון או לאחר הריון
  • חבילת אימון כושר אישי לחתן וכלה
  • אימונים לילדים ונוער
  • אימון כושר מקוון
  • אימוני שחיה

חברה המציעה חבילות  אימוני כושר אישיים הניתנים בבית הלקוח על ידי צוות מקצועי של מאמנים ובניית תפריטי תזונה ע"י תזונאית.

מאמן כושר אישי בונה עבורך תוכנית אימונים בהתאמה אישית ועובד איתך בצורה מבוקרת על המטרות שהצבת לעצמך. המאמן מגיע עם מגוון רחב של ציוד כושר הנדרש ומלווה אותך לכל אורך התהליך של האימון.

חבילה של  10 אימונים

מאמן/ת כושר מגיע עד אליך(בית,פארק חוף הים), עם כל הציוד הדרוש לאימון כושר.אימוני כושר
באימון הראשון לאחר הגדרת היעדים שהצבנו לעצמנו, בונה המאמן תכנית עבודה מסודרת. התרגילים מותאמים לצרכי המתאמן וברמת הכושר הגופנית או במגבלות הקיימות.

האימון האישי הוא אימון אחד על אחד, כאשר 100% תשומת לב מופנית למתאמנ/ת. חבילה זו של 10 אימונים מתאימה לאלו המעוניינים להוריד ממשקלם בין 2-5 ק"ג ולשפר את כושרם הגופני, מסלול ייחודי ל 4-6 שבועות.

חבילה של 20 אימונים

חבילת אימונים מורחבת ומוזלת עם מסלול אינטנסיבי וממוקד ל 8-12 שבועות הכוללת תוכנית אימון ייחודית המתאימה למתחילים ומתאמנים יותר מנוסים המעוניינים לחטב ולעצב את הגוף ולהוריד ממשקלם כ-6-10 ק"ג.חבילה זו מתאימה גם למתאמנים שרוצים להיכנס לכושר ולשמור על אורך חיים בריא. החבילה כוללת בניית תוכנית אימונים אישית, ליווי צמוד של מאמן כושר אישי אצלך בבית .

חבילה של 30 אימונים

חבילה מיוחדת ואטרקטיבית. מסלול המותאם ל 20-15 שבועות של פעילות גופנית בליווי צמוד של מאמן כושר אישי אצלך בבית בשילוב תפריט תזונה אישי. התוכנית כוללת אימון כושר ייחודי המתאים למתחילים ומתאמנים יותר מנוסים המעוניינים לחטב ולעצב את הגוף ולהוריד ממשקלם כ-15-10 ק"ג.חבילה זו מתאימה גם למתאמנים שרוצים להיכנס לכושר ולשמור על אורך חיים בריא. החבילה כוללת בניית תוכנית אימונים אישית, ליווי צמוד של מאמן כושר אישי אצלך בבית, תפריט תזונה אישי.

חבילת אימון כושר אישי לחתן וכלהחתונה

שנה את הגוף שלך ב 12 שבועות עם התוכנית האימון האישית.
התחל את המחיובות שלך לאימון גופני.
אם את כלה, אמא של כלה או חתן או כל מי שצריך להיכנס לכושר ולהראות טוב תוך זמן קצר לאירוע מיוחד, תוכנית אימונים זו בדיוק מתאימה לך.
חבילת אימונים זו מכילה תוכנית ממוקדת ומובנת של אימון גופני,עבודה ממוקדת על קצב הלב, הורדה במשקל, הצרת היקפים, תרגילי עיצוב ועוד. תוכנית זאת תעזור להפוך את הגוף שלך ורמת הכושר לגבוהה יותר תוך 12 שבועות ליום החשוב שלך.
עבודה עם מאמן כושר פעמיים בשבוע סה"כ 24 אימונים.

חבילת אימון זוגי

אנו בחברה מבינים את החשיבות של המוטיבציה באימון כושר והדחיפה קדימה. אתם יכולים לבחור פרטנר לאימונים, החבר, החברה, האישה, הבעל או כל מי שיתן לכם מוטיבציה להצליח. במסלול זה מאמן כושר אישי מגיע ומאמן אותך ואת הפרטנר שלך לאימון. כך גם המחיר הופך להיות משתלם במיוחד. מאמני הכושר שלנו ידאגו לאמן אתכם לפי רמת הכושר של כל מתאמן.

חבילת אימונים לנשים בהריון או לאחר הריון (מזל טוב)הריון

לפעילות גופנית במהלך ההריון יש כמה יתרונות ברורים, כמו בקרה על המשקל, הפחתת הסיכון ליתר לחץ דם, איזון רמות הגלוקוז והפחתת הסיכון לסוכרת, שמירה על חוזק השרירים והמפרקים ושיפור התחושה הכללית. מחקרים הראו שלפעילות גופנית במהלך ההריון עשויים להיות יתרונות נוספים כמו קיצור משך הצירים, הפחתת הסיכון לניתוח קיסרי והתאוששות מהירה יותר אחרי הלידה.
פעילות גופנית לאחר לידה עוזרת לגוף לחזור לגזרה הקודמת, ועל מנת לחזק את שרירי הבטן והאגן ולהקטין את כאבי הגב והחולשה הנפוצים לאחר לידה.התרגילים שלאחר הלידה צריכים להיעשות בהדרגה לפי יכולות של המתאמנת ותוך כדי הקשבה לצרכי המתאמנת והימנעות ממאמץ עודף. לאחר הלידה נוצרים שינויים פיזיולוגיים והורמונליים רבים, הפעילות הגופנית מקלה על אישה ע"י הקלת כאבי גב, איזון הורמונלי וחזרה לגזרה לפני הלידה.

חבילת אימונים לגיל הזהב

אנשים רבים חושבים כי הם מבוגרים מדי על מנת להתחיל לעסוק באימון כושר .חלקם חושב כי הדבר מסוכן משום שהם סובלים ממחלת לב,סוכרת, משקל עודף או משום שאינם בכושר גופני. אנשים רבים צוברים משקל עודף ככל שהם מתבגרים אולם הדבר אינו חייב להיות כך. הסיבה לעלייה במשקל קשורה לירידה ברמת הפעילות הגופנית ולירידה בקצב חילוף החומרים גם כתוצאה מאובדן המסה השרירית. איבוד המסה השרירית, המתרחש עם העלייה בגיל, גורם לירידה הדרגתית בקצב חילוף החומרים ולעלייה באחוז השומן שבגוף. איבוד המסה השרירית מקטין את יכולתו של הגוף לשרוף שומן כך שכל צריכה קלורית עודפת תתבטא בעלייה במשקל. על מנת למנוע את התופעה יש להתחיל בתוכנית אימון גופנית המשלבת אימונים אירוביים (הגברת ההוצאה הקלורית) ואימוני כוח (בניית מסה שרירית).
אפילו אם את/ה סובל/ת ממחלה כרונית תוכל/י ליהנות מיתרונותיה העצומים של הפעילות הגופנית. לעולם אין זה מאוחר להתחיל לעסוק בפעילות גופנית.
התאמה של אימון כושר לפי צרכים אישיים יסייעו לנו להתמודד עם השינויים בגופנו בתהליך ההתבגרות, מאמני הכושר שלנו ידאגו לאמן אתכם לפי רמת הכושר ומגבלות של כל מתאמן.

אימון תזונה אישי

לתזונה נכונה ישנה משמעותית ולשיפור איכות החיים בכלל ולביצוע אימון אפקטיבי בפרט, בין אם מטרתך ירידה במשקל,ירידה באחוזי שומן,עלייה במשקל או הגדלת מסת שריר ועוד. "לייף יז גוד" מציעה לך פתרון שיקנה לך את הכלים לשיפור הרגלי אכילה ויעזרו לך להגיע למטרות שלך טוב ומהר יותר.

הקניית כלים המותאמים אישית לכל אחד ואחד, לפי מטרותיו.

• אבחון הרגלי אכילה.
• בדיקות מדדים – משקל,היקפים ואחוזי שומן.
• זיהוי קשיים.
• הגדרת מטרות ריאליות.
• התמודדות עם קשיים.
• תמיכה און ליין באינטרנט וטלפונית.

כל לקוח רשאי לקבל אימון ניסיון עם מאמן כושר עד הבית ללא כל התחייבות בסכום הכרות של 90 ש"ח בלבד

 ליצירת קשר עם מדריך/מדריכת כושר לאימון ניסיון

פל' לקביעת אימון נסיון 0542348756