תוספי תזונה   »  אבקת חלבון   »  חלבון איזו-וואי ISO WHEY

חלבון איזו-וואי ISO WHEY

חלבון איזו-וואי ISO WHEY-אבקת החלבוןISO WHEY
האיכותית ביותר הקיימת בישראל
בדוק מול כל אבקה אחרת השווה והווכח!
89 גרם חלבו ב-100 גרם אבקה
31 גרם חלבון במנת הגשה
100% איזולט טהור בכבישה קרה
0% לקטוז
0% שומן
טעם ומרקם מדהימים
מתערבב בקלות
טעמים: וניל, תות, שוקו

קשת הנתונים המופיעים למעלה בנוסף לתהליך ייצור מיקרו פילטר ב100% כבישה קרה חלבון איזולט di & tri peptides לספיגה מקסימאלית מציגים  בפניכם את אבקת החלבון האופטימאלית הקיימת היום בישראל. תהליך 100% cold temperature micro-fiktered מבטיח את האיכות הגבוהה ביותר והערך הביולוגי הגבוה ביותר שאבקת חלבון יכולה לספק.
  
שאלות ותשובות! 

השרירים והעצמות. אבקת החלבון גם משמש את הורמונים, אנזימים וחיזוק המערכת החיסונית.  ללא כמות מספקת של חלבון הגוף מאבד את היכולת לתקן רקמות בגוף. חלבון אחד שמקבל את מלוא תשומת הלב במחקרים רבים הוא חלבון מי הגבינה (WHEY PROTEIN) המופק מחלב. בחלב יש רק 5% חלבון שמתוכם רק 20% הם מי-גבינה. בכדי להגיע לריכוזים גבוהים של חלבון כמו שישב INTRERACTIVE NUTRITION, צריכים לסנן עשרות ליטרים של חלב. חלבון מי גבינה הוא החלבון הטוב ביותר בניית רקמות ושרירים בגוף. חלבון מי גבינה מסייע להפרשה טבעית של הורמון גדילה (GH ) העובר מטבוליזם ל- IGF הבונה שרירים.
חלבון מי הגבינה אף הוכח כמשפר את המערכת החיסונית ומעלה את רמות הגלוטטיון בגוף (אנטי אוקסידנט חשוב בגוף). 

אני צורך חלבון מהאוכל, האם זה מספיק?

 החלבון הוא אב מזון חשוב שצריך להיות בתפריט היומי שלך, חלב, עוף וטונה הם דוגמאות למזון עשי בחלבון ומהווים מרכיב חשוב בתפריטי תזונה של חובבי כושר רבים. ערכו הביולוגי( BV ) של חלבון מי הגבינה הוא הגבוה ביותר מכל החלבונים, ולכן ספיגתו גדולה באופן משמעותי משאר החלבונים, כשאתה צורך חלבון מי גבינה אתה מקבל יותר חלבון זמין לשרירים ולבניית רקמות מאשר חלבונים אחרים ממזון.זוהי הסיבה שתמיד מומלץ לתגבר את צריכת החלבון היומית בעזרת תוסף חלבון איכותי.

 אני שותה הרבה חלב, וחלבון מי הגבינה מופק מחלב,האם אני צריך חלבון נוסף?

 חלבון מכיל כ-5% חלבון ומתוכו רק 20% מי-גבינה ,כלומר בכוס חלב (200 מ"ל) יש 10 גרם חלבון ורק 2 גרם חלבון ממנו נחשב כחלבון מי-גבינה כמות זניחה ביותר. אבקת החלבון של INTERACTIVE מכילה עשרות ליטרים של חלב אשר מהם סוננו רק חלבוני מי-הגבינה האיכותיים ביותר. של חלב אשר מהם סוננו רק חלבוני מי-גבינה האיכותיים ביותר.

 מתי הזמן הטוב ביותר לצרוך את חלבון ISO WHAY?

 ביותר לצריכת חלב ISO WHAY הוא מיד בתום האימון וגם בבוקר כשקמים. בתום האימון הגוף שלך זקוק לחלבון מיידי לבניית שרירים, ויכולת ספיגת הגוף מוגברת מיד לאחר האימון ולמשך כשעה אחריו.רק חלבון מי גבינה יכול למלא את הצורך העז של הגוף לחלבון בתום האימון.

 האם החלבון מי גבינה בריא לשימוש?

 אם אתה אדם בריא, כמות של 2-3 גרם חלבון לקילוגרם ממשקל הגוף יעילה לך. למעשה, אפילו כמויות גבוהות הרבה יותר הוכחו כבטוחות לשימוש עבור אנשים בריאים. סביר להניח שחלבון מי- גבינה יהיה עבורך בריא יותר מאשר הרבה מאכלים שאתה  אוכל ביום שלי לחשוב את פעמיים. חלבון מי- גבינה רק ישפר התפריט היומי שלך % החלבון הגבוה ביותר שקיים ב-100% אבקה 89 גרם חלבון.

חלבון איזו-וואי ISO WHEY-אבקת החלבון
האיכותית ביותר הקיימת בישראל
בדוק מול כל אבקה אחרת השווה והווכח!
89 גרם חלבו ב-100 גרם אבקה
31 גרם חלבון במנת הגשה
100% איזולט טהור בכבישה קרה
0% לקטוז
0% שומן
טעם ומרקם מדהימים
מתערבב בקלות
טעמים: וניל, תות, שוקו

מחיר שוק: 440 ש"ח
מחיר שלנו: 399 ש"ח

 

ביצוע הזמנה:
* שם מלא:
* טלפון:
* דואר אלקטרוני:
הערות נוספות: