תוספי תזונה   »  קריאטין   »  קריאטין-MET-RX XTREME

 MET-RX XTREME Creatine - אבקת קראטין 2.3 ק"ג

אבקת קריאטין עם מערכת המתקדמת ביותר המעבירה את הקריאטין ישירות אל תוך השרירים וגורמת לעלייה משמעותית במסת השרירים, צריכת קריאטין עוזרת בעליית הכוח והאנרגיה.

3 מחקרם מדעיים מוכחים כי קיים קשר ישיר בין כמות הקריאטין הנספגת בשריר לבין רמות האינסולין בדם.
ידוע כי פחמימות בעלות אינדקס גלימקי גבוה יכולות להגביר את קליטתו של הקריאטין אל תוך תאי השריר (ע"י האינסולין). אולם גם את סוג הפחמימות בעלות האנידקס הגליקמי יש לבחור בקפידה, לדוגמא: כמות גדולה מידי של  סוכר שולחן פשוט עלולה להאגר כשומן מיותר ולהקשות על קצב הקליטה והעיכול.Met-Rx XTREME

כמו כן, נמצא כי חומצות אמינו גלוטמין וטאורין (glutamine and taurine) גם הן בעלות השפעה חיובית ביותר על איכות ומהירות הספיגה והעיכול של הקריאטין בגופנו.
 
קריאטין אקסטרים מבית מטריקס היינו קריאטין עם מערכת המתקדמת ביותר המעבירה את הקריאטין ישירות אל תוך השרירים.
עלייה משמעותית במסת השרירים או בכוח זהו התוסף המתאים בשבילך. מחקרים רבים הוכיחו כי צריכת קריאטין עוזרת בעליית הכוח והאנרגיה, וזה בדיוק מה שאתה צריך לעבודה אינטנסיבית וקשה שתעזור לך לעלות בעוד כמה ק"ג בהתאם לציפיות. קריאטין אקסטרים הנו הקריאטין עם מערכת התובלה המתקדמת ביותר המעבירה את הקריאטין ישירות אל תוך השרירים.

אם אתה מחפש עלייה משמעותית במסת השרירים או בכוח בתקופה הקרובה זהו תוסף המתאים בשבלך. מחקרים רבים הוכיחו כי צריכת קריאטין עוזרת בעליית הכוח האנרגיה, וזה בדיוק מה שאתה צריך לעבודה אינטנסיבית וקשה שתעזור לך לעלות בעוד כמה ק"ג להם ציפת.
מחקרים מדעיים מוכחים כי קיים קשר ישיר בין כמות הקריאטין הנספגת בשריר לבין רמות האינסולין בדם.

ידוע כי פחמימות בעלות אינדקס גלימקי גבוה יכולות להגביר את קליטתו של הקריאטין אל תוך תאי השריר (ע"י האינסולין). אולם גם את סוג הפחמימות בעלות האנידקס גליקמי יש לבחור בקפידה, לדוגמא: כמות גדולה מידי של  סוכר שולחן פשוט עלולה  להאגר כשומן מיותר ולהקשות על קצב הקליטה והעיכול

מחקרים מדעיים מוכחים כי קיים קשר ישיר בין כמות הקריאטין הנספגת בשריר לבין רמות האינסולין בדם.
ידוע כי פחמימות בעלות אינדקס גלימקי גבוה יכולות להגביר את קליטתו של הקריאטין אל תוך תאי השריר (ע"י האינסולין). אולם גם את סוג הפחמימות בעלות האנידקס הגליקמי יש לבחור בקפידה, לדוגמא: כמות גדולה מידי של  סוכר שולחן פשוט עלולה להאגר כשומן מיותר ולהקשות על קצב הקליטה והעיכול.
כמו כן, נמצא כי חומצות אמינו גלוטמין וטאורין (glutamine and taurine) גם הן בעלות השפעה חיובית ביותר על איכות ומהירות הספיגה והעיכול של הקריאטין בגופנו.

פורמולת קריאטין לפיתוח מסת שריר. קהל יעד : מפתחי גוף , ספורטאים העוסקים בענפי כוח , שחקנים במשחקי כדור
אצנים למרחקים קצרים , רוכבי אופניים
יתרונות השימוש בפורמולה : הגדלת כוח וסיבולת השריר , הקטנת פירוק החלבון והרס תאי השריר ,  שיפור ההתאוששות באימון , סינטזה מחודשת מהירה יותר של מולקולות ה - ATP [ מעגל יצירת האנרגיה ] , הגדלת מאגר הקריאטין החופשי בשרירים , סינטוז גבוהה יותר של חלבון.

מחירון: 369 ש"ח מחיר שלנו: 248 ש"ח


 

ביצוע הזמנה:
* שם מלא:
* טלפון:
* דואר אלקטרוני:
הערות נוספות: