תוספי תזונה   »  קריאטין   »  Creapure - Ultimate Nutrition

Creapure - Ultimate Nutrition  קריאטין מונוהידראט

קריאטין- כמוסות, אבקה, תערובת Creatine

מסייע בבניית מסת השריר ומונע עייפות, מקטין הצטברות של חומצות חבל בשריר, מקטין את זמן ההתאוששות בזמן האימון, ומגביר ביצועי כוח מתפרץ.
על פי מחקרים מדעיים שפורסמו בשנים האחרונות, הראו כי לתוסף התזונה קריאטין, השפעה ישירה המביא לשיפור ביצועים לספורטאים בכוח, אנרגיה, סיבולת, והתאוששות, ע"י הגדלת רמות הקריאטין פוספט שנאגר בריקמת השריר ומועבר בזרם הדם לשרירים, מתאפשרת המשך פעילות שרירים עצומה ודורשת התאוששות קצרה.Creapure - Ultimate Nutrition

1000 גרם (1 קילו) של 100% מיקרונייזד קריאטין מונוהיידרט . Creapure היא אבקת קריאטין מיקרוני טהורה שנבדקה בשיטת HPLC (שיטה יקרה לבדיקת טוהר) ונמצאה טהורה 100%, וללא חומרי לוואי אחרים. כל קו ייצור נבדק במעבדת Ultimate Nutrition בכדי לוודא שתקבל 100% קריאטין טהור ומיקרוני. Creapure ® מוגן בפטנט ומובטח להיות נקי ולהכיל רק קריאטין.

מהו קריאטין ?
כיווץ השריר מתבצע ע"י אנרגיה בתאים המסופקת ע"י תרכובת הנקראת ATP. לשרירים יש אספקה מוגבלת של ATP. מאגרי ה- ATP אוזלים במהרה במהלך פעילות ספורטיבית ובמיוחד פעילות אנארובית כגון הרמת משקולות, אימוני כח וריצות למרחקים קצרים. ייצור ה- ATP ע"י הגוף תלוי בכמות הקריאטין פוספאט המצוי בתאים. קריאטין היא המולקולה המפיקה ATP והמאוחסנת בגוף ובשרירים לצורך הפקת ATP בעת הצורך. כלל שקיים מאגר גדול יותר של קריאטין בשרירים, כך יוכל השריר לייצר יותר אנרגיה ולעבוד למשך יותר זמן ובעצימות גבוהה יותר. מעבר לכח וליכולת לעבוד יותר חזק על השריר, לקריאטין יש ייתרון ברור נוסף, ניפוח השריר ע"י Cell Volumizing. בתהליך זה, נשאבים מים רבים בגוף ונצמדים לסיבי השריר, התוצאה, שרירים גדולים יותר עם מראה יותר "pumped". במילים אחרות, קריאטין ישפר את כוח ויכולת השרירים, ויתן מראה שרירים גדול יותר.

תוספת קריאטין לספורטאים ולמפתחי גוף
על מנת להפיק את מלוא התועלת מהקריאטין ממולץ לבצע את ההמלצות הבאות:
על כל 5 גרם קריאטין שצורכים יש לשתות חצי ליטר מים. (מים בלבד כדי לא להעמיס על הכליות)
כאשר נוטלים קריאטין בכדור יש לצרוך אותו כשעה וחצי לפני הפעילות הגופנית.
כאשר נוטלים קריאטין באבקה יש לצרוך אותו כחצי שעה לפני הפעילות הגופנית.
יש ליטול מקסימום 10 גרם בכל מנה.
והיה והצריכה היומית גבוהה יש להמתין מינימום 4 שעות בין מנה למנה.
את מנת הקריאטין מומלץ לקחת עם מנת פחממות לשם ספיגה טובה יותר בשרירים.
ספורטאים ומפתחי גוף רבים התעניינו בתוספת הקריאטין בגלל שמבקרים הראו כי
לתוספת הקריאטין מיוחסת עלייה משמעותית בכוח השרירי.
לא נמצאו סיכונים בריאותיים בצריכת תוספת הקריאטין במינונים המומלצים.

מחירון: 410 ש"ח מחיר שלנו: 230 ש"ח


 

ביצוע הזמנה:
* שם מלא:
* טלפון:
* דואר אלקטרוני:
הערות נוספות: