תוספי תזונה   »  חומצות אמינו   »  Amino 2000 - Ultimate Nutrition

חומצות אמינו כמוסות  AMINO 2000 SUPER WHEY

חומצות אמינו הן אבני היסוד של ריקמת השריר ואספקתם ערך עליון לבניית השריר.Amino 2000 - Ultimate Nutrition
ביכולתן לספק אנרגיה בשרירים ולשמש כדלק העוזר לגוף להשתמש בשומן כמקור אנרגיה .
חומצות אמינו מסועפות (BCAA) יכולות למנוע פירוק חלבון בשריר בזמן פעילות גופנית מאומצת.
חומצות אמינו מסועפות ברמות גבוהות בדם ובשרירים יכולות להוביל להרזייה ואיבוד רב של שומן, ומקטינות את הפגיעות ודילול השריר.
בודיבילדרים, אתלטים וחובבי כושר זקוקים לחומצות אמינו לצורך סינטוז, חידוש רקמות ובניית שרירים חזקים יותר.
טבליות חומצות אמינו סופר וואי פורמולה 2000 של אולטימייט נוטרישן מיוצרות באיכות הגבוהה ביותר בכדי לספק לגוף שלך את כל חומצות האמינו החיוניות (Essential & Non-Essential) לבניית השרירים.
כל טבליה של SUPER WHEY AMINO 2000 מכילה 2000 מ"ג של  חלבון מי-גבינה איזולט (Whey Protein Isolate) המפורק באופן אנזמטי טבעי לחלוטין ומניב חנקן אמינו (Amino Nitrogen) של 2.5 וחנקן כולל של 13.2. השימוש בפרוטאין איזולט בטבליות של אולטימייט. משפר משמעותית את ספיגתן של חומצות האמינו ושימושן בשרירים שלך.

שאלות ותשובות!

כיצד מופקות חומצות האמינו?
להפקת חומצות האמינו, אנו משתמשים בתהליך טבעי לחלוטין של פירוק אנזימטי (מוגן ע"י פטנט). בתהליך זה, מולקולות חלבון גדולות מפורקות לקבוצות קטנות יותר של חומצות אמינו הנקראות פפטידים ויוצרות חומצות אמינו קשורות פפטידים (Peptide Bonded Amino Acids). התהליך האנזימטי מקל בצורה משמעותית על עיכול הפרוטאינים ומשפר משמעותית את ספיגת חומצות האמינו, כך שחומצות אמינו "יעבדו" עבור השרירים שלך ולא יהרסו קודם לכן ע"י חומצות אחרות בגופך.

למה פפטידים ?
מחקרים מדעיים מראים שדי-פפטידים וטרי-פפטידים נספגות טוב יותר בגופך מאשר אוסף של חומצות אמינו חופשיות (free form amino acids). בנוסף לכך, רק חלבון מי-הגבינה האיכותי ביותר נספג ומניב פרופילים של דו-פפטידים ותלת-פפטידים ברמה שהטבע יכול לספק.  רק תהליך הפירוק האנזימטי הטבעי של אולטימייט נוטרישן מספק את אחוז הדו-פפטידים והתלת-פפטידים הגבוה ביותר שניתן כיום לספק.

שימו לב:
מוצרים רבים של כביכול "חומצות אמינו" הם לא יותר מבסה"כ טבליות של חלבון נחות, לא מעוכל, לא מפורק ועשיר בלקטוז. מוצרים אלו לא מכילים חומצות אמינו אשר פורקו באופן אנזמטי והם חסרי תועלת. דרוש רק את הטוב ביותר, דרוש את נוסחאת חומצות האמינו Amino 2000 Super Whey Formula של אולטימייט נוטרישן.

מחירון: 289 ש"ח מחיר שלנו: 214 ש"ח


ביצוע הזמנה:
* שם מלא:
* טלפון:
* דואר אלקטרוני:
הערות נוספות: