ציוד כושר   »  ציוד כושר מקצועי   »  מכשיר מקצועי מקרבי/מרחיקי ירך STH-1100 body solid

מכשיר מקצועי מקרבי/מרחיקי ירך דגם STH-1100 body solid

STH-1100 קירוב/הרחקת ירךקירוב ירך בישיבה כנגד מכשיר ייעודי

התרגיל מיועד לחיזוק קבוצת מקרבי הירך שהנה קבוצה גדולה של שרירים המשתתפת בתנועות יומיומיות ובתנועות ספורטיביות רבות. למרות זאת, כשמדובר במתאמנים הפוקדים את חדר כושר 3-2 פעמים בשבוע, לא נמליץ על ביצוע תרגיל זה בלבד, אלא אם כן ישנה מטרת אימון מסויימת המצריכה חיזוק מיוחד של שרירים אלה. כפי שנאמר קודם לכן, ניתן להמליץ על חיזוק קבוצה זו כחלק מתוכנית אימון כוללת, אז מבוצעים גם תרגילים נוספים.

הרחקת ירך בישיבה כנגד מכשיר ייעודי

התרגיל מיועד לחיזוק קבוצת מרחיקי הירך, שהינה קבוצה קטנה יחסית של שרירים, וחיזוקה הספציפי נחוץ בעיקר במקרים בהם מדובר בספורטאים הנדרשים בביצוע תנועה ספורטיבית ולעיתים אצל מתאמנים מבוגרים.
ניתן להבחין בנשים רבות הבוחרות לבצע תרגיל זה מתוך כוונה לחטב את אזור הירכיים אך מתאכזבות לאחר תקופת זמן שבה הן השקיעו באימונים ספציפיים להפחתת השומן באזור הירכיים והדבר לא עזר. לא ניתן להפחית שומן באזור ספציפי בגוף כפי שלא ניתן לאכול ולהשמין באזור ספציפי בגוף. הרזייה נעשית על ידי הפחתת אחוזי השומן התת-עורי ובמקביל העלאת המסה השרירית. בנוסף, לא מומלץ לבצע תרגיל זה כתרגיל עיקרי יחיד לחיזוק שרירי הרגליים (!!!), מכיוון שדרכו לא נשיג את מטרת האימון באופן אופטימלי.

מידות:
אורך - 143 ס"מ
רוחב - 163 ס"מ
גובה - 158 ס"מ
 
הובלה והרכבה: 300 ש"ח

מחירון: 16,590 ש"ח מחיר שלנו: 9,020 ש"ח


 

ביצוע הזמנה:
* שם מלא:
* טלפון:
* דואר אלקטרוני:
הערות נוספות: