אימונים   »  שאלות נפוצות באימון כושר   »  היתרונות אימון בעזרת מכשיר רטט

היתרונות הבלתי מוגבלים של מכשיר רטט

מכשיר רטט מציע לנשים ולגברים שיטה יעילה במיוחד לשיפור רמת הכושר הגופני הכללי, לאיזון הגוף ולפיסולו, ולשמירה על המוטיבציה והמחויבות להמשיך ולהתאמן באופן סדיר.

שיפור רמת הכושר הגופני הכללי

מכשיר רטט מציע שיטה יעילה במיוחד לשיפור הכושר הגופני הכללי ולהשגת ירידה במשקל שנגרמת כתוצאה משריפה של קלוריות. בזמן העמידה על המשטח של מכשיר הרטט, ניתן להוסיף ולבצע גם מספר תרגילי כושר פשוטים. עם רכישת מכשיר הרטט, הלקוח מקבל גם חוברת הדרכה והצעות לתרגילים שונים שמאפשרים למתאמן לדעת בדיוק מה וכיצד להתעמל על מנת להשיג את התוצאות הטובות ביותר. במילים פשוטות, הרטט שעובר מהמכשיר אל גוף האדם גורם לכל שריר ושריר בגוף להתגמש, תך שהגוף מבצע חיקוי של פעולת השרירים במהלך אימון כושר אינטנסיבי רגיל.

איזון ופיסול הגוףאימון ברטט

שימוש רגיל במכשיר רטט מספק יתרונות עצומים באשר לאיזון הגוף ולפיסולו. טונוס השרירים משתפר הודות למהירות שבה השרירים נמתחים ומתרפים שוב ושוב. התוצאה של אימון קצר במכשיר רטט מלמדת על שיפור טונוס השרירים בכל הגוף.

שמירה על המוטיבציה ועל המחויבות לאימון כושר סדיר

העלייה המהירה במספר האנשים שהחלו להשתמש במכשירי רטט ברחבי העולם באה לביטוי בכך שכיום משתמשים במכשיר גם ספורטאים מצטיינים, גם סלבריטאים רבים ובכלל אנשים שמקפידים לשמור על הכושר הגופני שלהם. זאת, במטרה לשפר את הכושר והבריאות. עם זאת, לא חשוב מי משתמש במכשיר, מה שחשוב הוא, לדעת שהמוטיבציה תופסת חלק משמעותי בכל סוג של אימון גופני שגרתי. בשיטת שמירת כושר באמצעות מכשיר רטט, המוטיבציה היא קלה יחסית, בגלל שהאימונים הם פשוטים ואינם דורשים מהמתעמל מאמץ פיזי רב מדי. כלומר, קל מאד לשמור על מוטיבציה בעת אימון על מכשיר רטט כי צורה זו של אימון היא כיפית, יעילה וקלה.

יתרונות השימוש במכשיר רטט

נראה שכיום מחקרים מדעיים (כמו המחקר שבוצע בשנת 2009 על ידי אוניברסיטת אנטוורפן ומכללת ארטסיס בבלגיה תומכים במכשיר רטט ומסכימים שמכשיר זה יכול להציע יתרונות רבים מבלי לגרום להשפעות שליליות על הגוף והמפרקים. בנוסף, נראה שמכשיר רטט יכול לעזור ולהקל על סימפטומים של אוסטיאופורוזיס ודלקת פרקים. על ידי ביצוע מגוון של תרגילים על המכשיר (שכיבות סמיכה ותנועות שונות כמו עמידה, ישיבה וכריעה), ניתן ביעילות להניע את הגוף ולעבוד על כל אבר ואבר. אגב, נשים שסובלות ממחזור מדמם במיוחד, יכולות להתאמן על מכשיר הרטט שיכול גם להפחית את מראה הצלוליטיס.

בחירה בדרך הבריאות

כמו בכל אימון כושר גופני, חשוב במיוחד להבטיח לבחור בגישה הוליסטית. דיאטה בריאה היא קריטית, לכן מומלץ לאכול פירות טריים, ירקות ופרוטאינים. כמו בכל אימון כושר גופני, יש לזכור שחשוב לשתות כמות מספקת של מים ביום.

מכשירי רטט קלים לשימוש ביתי, אינם תופסים מקום רב וגם האחזקה שלהם קלה. שימוש במכשיר בשילוב עם דיאטה בריאה ואורח חיים בריא יספקו תוצאות חיוביות ביותר. בעת רכישת מכשיר רטט חשוב לבחור במכשיר שיש לו אחריות. זאת ועוד, כדי לרכוש את המכשיר הטוב ביותר, חשוב לוודא שלמכשיר נלווית גם חוברת הדרכה שימושית וסרט הדרכה ב-די.וי.די.