»     »  לקוחות ממליצים

 

לקוחה ממליצה J
 
אני את דרכי התחלתי מגיל 10 כילדה מאוד שמנה משקל השיא שלי הגיע ל- 142 קילו.
את ויקטור (המאמן האישי שלי) הכרתי חודש אחריי שעברתי ניתוח לקיצור קיבע , זה היה לפניי שנתיים וחצי,
נרשמתי לחדר כושר אבל כ"כ התביישתי להגיע לשם בגלל כל החטובות והרזות שהעדפתי להגיע רק לעיתים רחוקות , ויקטור דיבר איתי אולי 10 דקות בחדר כושר לא חשבתי שהוא יזכור אותי או אני אותו.
 
אחריי מספר שבועות שלא הגעתי בכלל מסתבר שהוא זכר אותי קיבלתי טלפון מפתיע ובצד השני בנאדם שואל אותי מה יגרום לי להגיע להתאמן? לא היה משהו שיכל לשכנע אותי לבוא הוא הציע לי להגיע ולתת לי שיעור מזמנו החופשי ולעזור לי בתהליך.
מהר מאוד נוצרה כימיה אדירה ביני לבין אדם שמעבר לכך שזו עבודתו כ"כ רצה לעזור לי אני חושבת שהוא ראה בי כפרויקט יכולתי לבכות במהלך האימון ואח"כ ישבנו ודיברנו על הדברים גילויי לב אדיר ושילוב של פסיכולוגיה אל מול מאמץ אדיר שלא הכרתי קודם לכן.
 
אני מודה התהליך הוא ארוך וקשה אין ספק כלל אני עצמי עוד בתוך התהליך אך הדבר החשוב מכל זה גם כשאני ויתרתי לעצמי הוא לא ויתר עליי.
יהיו כאלה שיחשבו אולי כי זה כסף טוב אז מין הסתם שהוא יקפיד עליי, אבל אפילו זה לא קשור אל האיש המדהים הזה שגם בימים שהיה קשה מעולם לא דיבר איתי על סכומים או על חובות מעולם לא דרש הכול היה בזמני בנוחות שלי , הכי חשוב היה לו שנצליח בתהליך!
 
מעבר לכך שהיום המאמן שלי הוא גם חבר מאוד טוב שלי שיודע עליי דברים שנראה לי שהבן זוג שלי עוד לא יודע עליי שראה אותי במצבים הכי מביכים ואולי גם עצובים וגם הכי שמחים בנקודות מסוימות .
אני ממליצה בחום שתהליך כזה יהיה בצורה מבוקרת אין ספק ששינוי הגישה וההצלחה תלויה גם במתאמן אבל המאמן יודע לנווט את הדרך להצלחה ויחד עם כוח הרצון הכול אפשרי ומושג.
 
אני באופן אישי ממליצה בחום לאנשים שצריכים\זקוקים  להפסיק להשקיע כ"כ הרבה כסף בכדורים אבקות תפריטי רעב , דיאטות כאסח וכד' ולהשקיע במאמן אישי שיעזור לשנות גישה גם בראש וגם בחיים עצמם.
בהצלחה J